Festival de l'Ardenne - Coupe Maurice Grevisse - P2 - Top: 991

Plc Joueur Club S C Pts TP Z
1 PIERRE Christian CIN 1A S 991
2 EGGERMONT Louis BRA 1A S 989 1
3 VENNIN Eric CIN 1A S 988 1
4 BURY Françoise SAB 1B D 987 2
4 LARMINIER Laurent SAB 2A S 987 2
6 DELORE Guy E07 1A V 984 2
7 CEULENAERE Isabelle BAN 2A S 983 4
8 DE LONGREE Alain MAT 2B V 982 4
9 DUMOULIN Laurent YOD 1A S 980 4
10 CALVO-CASTANO Dolorès REC 3B S 979 4
11 HEUSDAIN Gérard PHE 1B V 975 4
12 LABYE Christian HYA 1B S 972 5
13 GEORGES Gilbert ROY 3A S 961 5
14 PAWLOWICKI Maxime MAT 3A V 960 6
14 BRULET Eric GIB 2A S 960 4
14 KESTEMAN Jean-Marc BRA 1B S 960 5
17 MOUILLON Baptiste BRA 2A E 956 6
18 CONSTANT Albert YOD 2A S 955 6
19 BRUYERE Michel AAA 2B S 954 4
20 BRENEZ Yves MAT 1A V 953 5
21 HAERREL Christophe MAK 2B S 952 7
22 DUSART Philippe CIN 3B V 950 5
23 D'AMICO Ludovic YOD 2A V 948 5
24 CEULENAERE Paul BAN 2A S 945 7
25 DE MUYNCK Maryline YOD 3A V 943 9
25 LECLERCQ Emmanuel SON 3B S 943 6
27 REIFENBERG Jean BRA 2B D 941 6
28 VANESCOTE Annie JAQ 3B V 940 7
29 VAN VYVE Benoît MJA 2B S 938 6
30 PARENT Michèle PHE 3A V 927 9
31 GONIN Clara BRA 2A S 926 5
32 FIEVET Romuald GIB 2B S 925 8 1
33 CRESPIN Michel BOU 2B V 924 7
34 LAI Valeria GIB 3B S 923 9
35 COPPENS Benoit SON 2B S 913 5
36 MAYENCE Willy GIB 3A V 911 8
37 COLIN Anne BOU 3A S 908 7
38 COLLARD Michel CIN 3A V 904 6
38 TOUSSAINT Alain SON 2B V 904 7
40 FRANCOIS Louis YOD 4A V 898 7
40 DELCHAMBRE Willy GIB 4A S 898 9
40 THIELT Patrick JAQ 3B S 898 9
43 FRUMER Myriam JAQ 4B V 897 6
44 GAETHOFS Aimé STA 3B V 895 7
45 DUTILLEUX Louis YOD 3A D 890 10
46 ROBETTE Lucas LAP 3A E 888 7 1
47 SPRUMONT Denise PHE 5A R 884 9 1
48 BURGEON Arlette GIB 4D D 883 10
49 CAUPAIN Marie BAN 4A V 882 8
49 BORDIN Pascal DJI 3A S 882 7 1
51 BRANDT Bernard LAP 3B S 879 8 1
52 BARTHELS Martine ROY 3B S 878 7 1
53 GOTFRYD René SAB 3A V 875 11
53 DESSARD Guy E08 2B D 875 9 1
55 LETENEUR Liliane E07 3A V 872 7 1
56 HAINAUT Marie-Line SON 3A V 867 8
57 MALJEAN Anne BLO 4D V 854 11
58 HOUARD Yolande QUA 4C S 853 11
58 MAES Daniel YOD 3A S 853 10 1
60 DUCHAMPS Jean-Pierre YOD 4B V 851 11 1
61 SPLINGARD Christine BRA 3A V 849 7
62 LORENT Benoît SAB 4A S 848 9
62 RAULIN Marie-Ange G09 3B D 848 8
64 ELIAS Tony GIB 4B V 847 9
64 LEYSENS Martine GIB 4B S 847 7
66 PHILIPS Joëlle E07 3B D 846 9
67 FRITTE Gilberte E07 4A V 843 9
68 HENNICO Béatrice GIB 4D S 837 10
69 DUMONT Michèle JAQ 4B V 836 11
70 VIGNISSE Pierre SAB 4B V 833 11
71 HOUET Françoise CIN 5B V 821 10
72 THIELT Sophie JAQ 5C S 811 12
73 TIXHON Christine YOD 4C S 803 11
74 GRANVILLE Patricia GIB 4B V 802 10
75 MARTIN Etienne ROY 3A S 800 12 1
76 VANEETVELD Alain YOD 5B V 799 12 1
77 RENARD Brigitte LAP 6A S 798 12
78 LAUTE Serge GIB 4A S 796 13
79 TALLIS Evelyne BRA 4C V 795 11
80 VANHESE Chantal BRA 4B S 790 11 1
81 QUELENIS Guylène E08 5A S 787 10 1
81 MALCHAIR David REC 5D S 787 11 2
83 DIEU Colette STA 5B S 785 10
83 DEBESSEL Eric REJ 4C S 785 9
85 ROSIERE Marie-Noelle MDS 6A S 783 11
85 DEVILLE Patricia YOD 5B V 783 13
87 RENIER Francis CIN 4A S 781 12 1
88 DE WALQUE Valentine REJ 4C D 779 12 1
88 MOURRIER Laurent BAN 5B S 779 11
90 MOUCHET Suzy VES 4B D 775 13
91 DOCQUIER Vivian CSH 5A S 769 13 1
92 DELCHAMBRE Patricia GIB 5D S 764 10 1
93 PIRSON Anne-Christine BLO 5B S 762 11 1
93 LIEMANS Monique LOU 5B V 762 13
95 ROBEYNS Martine DJI 5A V 760 15 1
96 ROELANDT Monique SIR 6B V 749 16
96 GOFFIN Veena BLO 5D S 749 13
98 FAIGNOY Georges GIB 7 V 746 14
99 CLOSSET Richard CIN 4C D 744 12 1
100 QUIVY Yannick BAN 5A D 743 11 2
100 LEROY Annette E08 5A D 743 13
102 GILBERT Muriel GIB 5C S 742 15 2
103 FANCON Marie-Claude REC 5A V 731 13 1
104 DU BOIS Joanne BAN 6A S 729 14
105 MARECHAL Fernand STA 5A D 725 12 1
106 BRUTOUX Martine JAQ 5A V 724 12
107 TRIBOLET Jean-Claude MDS 6B V 722 13 1
108 XHAYETEUX Claudine OUE 5D S 720 13
109 VANBOXSTAEL Michèle SIR 4C V 714 11 1
110 ROELS Françoise ROY 5C S 707 13 1
111 AUQUIERE Jocelyne BSC 5C V 704 11
112 LOWYS Isabelle MDS 5B S 702 12
112 DAMIEN Paulette E08 5B V 702 14
114 DEGRACE Patricia BSC 5B S 698 12 1
115 KOEUNE Bernadette MDS 6A V 696 14 2
116 GODEFROID Edith YOD 6A R 692 14
117 GILLET Alain LAP 5B S 688 12 1
118 MICHEL Etienne BRA 5A D 684 12 1
118 MUKENGE Agnès E07 5B D 684 16 1
120 GRANDJEAN Françoise GIB 6A D 680 15
121 MINY Guy QUA 5C R 648 14 1
122 SCHNEIDER Christine MAT 6A S 640 15 1
123 MINET Bernard MAT 7 S 589 16 1
124 DOCQUIER Jean-Marie CSH 5A V 578 11 5
125 MINET Florentin MAT 6D B 575 14 4
126 KOEUNE Robert MDS 7 V 571 18 2
127 VANDERCAM Elani GIB 6B S 516 20 1
© HD 2022 - v1.17